Beyaz Prefabrik, kaynaksız sistem teknolojisi ile sandwich panellerden oluşan tamamen insan sağlığına ve doğaya zararsız malzemelerden güvenlik kabinleri, WC-Duş kabinleri, satış ofis kabinleri, büfe kabinleri ve ihtiyaca uygun olacak şekilde özel kabin üretimleri yapmaktadır.

Üretilmekte olan güvenlik ve WC-Duş kabinlerimizin şaseleri galvaniz saclardan bükme tamamen kaynaksız yapı teknolojisi ile üretildiğinden çok daha uzun ömürlü olmaktadır. Zemin kaplaması olarak 14-16 mm kalınlığında A1 sınıfı fibercement levha ve üzerine de 2 mm kalınlığında mineflo uygulaması yapılmaktadır. Kabin duvarlarımız 40 mm kalınlığında EPS izolasyonlu sandwich paneller ile kaplanmakta olup, gerekli ses ve ısı izolasyon değerlerini karşılamaktadır. Çatı kaplaması olarak yine 40 mm kalınlığında poliüretan dolgulu sandwich paneller kullanılmaktadır. Müşterilerimize sac/PVC kapı seçenekleri sunulmaktadır. Güvenlik kabinlerinde aluminyum doğramalı pencereler kullanılmaktadır. WC-Duş kabinlerinde klozet+rezervuar, lavabo, duş, gerekli temiz ve pisu su borulamaları ve bataryaları hazır şekilde teslim edilmektedir.

Beyaz Prefabrik Farkıyla

Size Özel Fiyat Teklifleri

Ürünlerimizle ilgili özel bir teklif mi istiyorsunuz? Hemen teklif alın ve ihtiyacınıza en uygun fiyatları keşfedin. Size özel tekliflerimizle sizi bekliyoruz.

Güvenlik Kabini (4)

WC-Duş Kabini (3)