Konteynerler yalnızca depremlerden sonra ve şantiyelerde geçici barınma aracı olarak değil aynı zamanda birleştirmek yoluyla daha büyük hacimler elde edilerek sürekli yaşam alanı olarak da kullanılabilmektedir. Beyaz Prefabrik, konteyner ev’leri büyük bir titizlikle ve belli bir kalite standardı üzerinde üretmektedir. Bir evde ihtiyaç duyulan her türlü yaşam gereksinimini içerisinde bulunduran konteyner evler, çatı kısmının üzerindeki taşıma kancaları ile dilediğiniz yere kolayca taşınabilmekte ve altına özel bir beton veya su basmanı gerektirmeksizin yalnızca takozlarlar desteklenerek uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Konteyner evler, küçük dokunuşlar ile diğer standart şantiye tipi konteynerlerden kolayca ayrıştırılabilmektedir. Özel izolasyonlu duvar ve çatı panelleri, standart konteynerlere göre daha büyük ebatlarda pencere ve kapılar ile dekoratif ve daha kullanışlı bir hale getirilebilmektedir.

Konteyner evlerin elektrik ve sıhhi tesisatları üretim aşamasında çekilerek, kullanıcısına hazır durumda sevk edilmektedir.

Beyaz Prefabrik Farkıyla

Size Özel Fiyat Teklifleri

Ürünlerimizle ilgili özel bir teklif mi istiyorsunuz? Hemen teklif alın ve ihtiyacınıza en uygun fiyatları keşfedin. Size özel tekliflerimizle sizi bekliyoruz.

Tek bir sonuç gösteriliyor