Beyaz Prefabrik, özellikle şantiye alanlarında büyük ihtiyaç duyulan ofis gereksinimlerini içerisinde bulundurduğu odaları, mutfak ve WC alanları ile ciddi oranda karşılamaktadır. Ofis konteynerleri, ihtiyaca göre, tek odalı, iki odalı, iki oda, WC ve mutfaklı olarak da üretilebilmektedir. Lego şeklinde konteynerler birleştirilerek kolayca daha büyük ofis konteyner alanları elde edilebilmektedir.

Konteyner ofis yapılarının duvarları ve çatısında izolasyonlu sandwich paneller kullanılmaktadır. Bu sayede yüksek derecede ısı ve ses izolasyonu sağlanmış olmaktadır. Elektrik ve sıhhi tesisatları standartlarda olmakla birlikte, müşteri ihtiyacına uygun olarak özel olarak da çekilebilmektedir.

Ofis konteynerleri, hem şantiyelerde hem de şehir içerisinde herhangi bir noktaya kolayca taşınarak, çatının üzerinde bulunan mapalarıyla istenilen yere  kolayca indirilebilmektedir. Şantiye ofis konteyneri defalarca yer değiştirebilir, sağlam şase ve direk sistemi sayesinde uzun yıllar boyunca sağlıklı şekilde kullanılabilir.

Beyaz Prefabrik Farkıyla

Size Özel Fiyat Teklifleri

Ürünlerimizle ilgili özel bir teklif mi istiyorsunuz? Hemen teklif alın ve ihtiyacınıza en uygun fiyatları keşfedin. Size özel tekliflerimizle sizi bekliyoruz.

Gösterilen sonuç sayısı: 28