Beyaz Prefabrik, günümüzde birçok alanda ihtiyaç duyulan konteynerlerin üretiminde Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer almaktadır. Avrupa standartlarından konteyner üretimi yapan Beyaz Prefabrik, kaliteyi her zaman ön planda tutmaktadır.

Konteynerler hem demonte olarak, hem de montajlı olarak üretilebilmektedir. Konteynerler yaşam amaçlı kullanılabildiği gibi, geçici barınma amaçlı olarak deprem konteyneri şeklinde, şantiyelerde ofis konteyneri, yatakhane konteyneri, yemekhane konteyneri ve WC-Duş konteyneri olarak da kullanılabilmektedir.

Galvaniz sacların C & U profiller şeklinde bükülerek civatalı sistemle üretilen konteynerlerimizde kesinlikle kaynak kullanılmamaktadır. Bu sayede konteynerlerin sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı sağlanmış olmaktadır. Konteynerlerin duvarlarında ve çatısında ses ve ısı izolasyonu sağlayabilmek için yüksek dansiteye sahip yalıtımlı sandwich paneller kullanılmaktadır. Konteynerlerin zemininde yanmaya ve suya dayanıklı olan A1 sınıfı fibercement kullanılmaktadır. Konteynerin zemin kaplaması olarak ise 2 mm kalınlığında mineflo kullanılmaktadır. Özel olarak üretilen ısı izolasyonlu kapılar ve ısıcamlı PVC pencereler ile konteyner sistemi tamamlanmaktadır. Konteynerlerin elektrik ve sıhhi tesisatları üzerinde hazır olarak sevk edilmektedir.

Birçok ülkeye ihracat yapmakta olan Beyaz Prefabrik, konteynerleri montajlı ya da demonte konteyner olarak da üretebilmektedir. Özellikle yurt dışına ihracat olan gönderilen konteynerler demonte olarak ya da flat pack diye aldlandırılan paket sistemde üretilerek başta Avrupa ülkeleri olmak üzere bir çok bölge ve ülkeye ihraç edilmektedir.

Beyaz Prefabrik Farkıyla

Size Özel Fiyat Teklifleri

Ürünlerimizle ilgili özel bir teklif mi istiyorsunuz? Hemen teklif alın ve ihtiyacınıza en uygun fiyatları keşfedin. Size özel tekliflerimizle sizi bekliyoruz.

Deprem Konteyneri (1)

Konteyner Ev (1)

Konteyner Ofis (28)

Şantiye Konteyneri