Beyaz Prefabrik, kaynaksız yapı sistemi ile galvaniz sacdan bükme C ve U profiller ile üretmekte olduğu prefabrik evleri Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde müşterilerine teslim edebilmektedir.

Prefabrik evler önceleri geçici barınma ihtiyacını karşılamak için kullanılırken, günümüzde betonarme binalara alternatif olarak ön plana çıkmıştır. Sürekli gelişen teknoloji sayesinde Beyaz Prefabrik tarafından yapılmış olan yatırımlar ile özel makine hatlarında üretilen çelik aksamlar, duvarlarda kullanılan paneller ile birleştirilerek ısı ve ses izolasyonu sağlayan uzun ömürlü yapı sistemlerine dönüşmüştür.

Prefabrik evlerin tüm kısımlarında yangına dayanımlı ya da iç ve dış duvar kaplamalarında kullanıldığı gibi fibercement kullanılarak üretildiği için, yangına dayanımlı bir yapı sistemi oluşturulmaktadır. Prefabrik evlerde duvarlar ve çatı ile birlikte, çelik dış kapılar, ısıcamlı pencereler, elektrik ve sıhhi tesisat malzemeleri binanın paraları olarak kurulacağı yere gönderilmektedir.

Alanında uzman montaj ekipleri ile kurulacağı yerde montajı yapılan prefabrik evler, müşterilere teslim edilmektedir. Prefabrik evlerin zemininde projesine göre 30-40 cm kalınlığında tek/çift hasırlı beton (su basmanı) müşteri tarafından atılmaktadır.

Prefabrik evlerin hızlı, ekonomik ve uzun ömürlü olmaları müşterilerimizin Beyaz Prefabrik’i seçme nedenleri arasında yer almaktadır.

Beyaz Prefabrik Farkıyla

Size Özel Fiyat Teklifleri

Ürünlerimizle ilgili özel bir teklif mi istiyorsunuz? Hemen teklif alın ve ihtiyacınıza en uygun fiyatları keşfedin. Size özel tekliflerimizle sizi bekliyoruz.

Çok Katlı Prefabrik Ev

Dubleks Prefabrik Ev (11)

Tek Katlı Prefabrik Ev (17)