Prefabrik binalar, panel sistem ölçülerine uygun olarak üretilir ve sahada hızlıca montajı yapılır. Panel sisteme göre üretimleri yapılatma olan prefabrike bina duvarlarında her iki yüzeyi A1 sınıfı olan fibercement plakalar ile kaplanmaktadır. Kaplama arasında ses ve ısı izolasyonunu sağlamak için EPS yüksek dansiteli EPS köpük kullanılmaktadır. Duvar panelleri birbirine metal H profilleri ile bağlanmaktadır. Prefabrike binaların çatılarında galvaniz C & U profillerden bükme çatı makasları ve çatı aşıkları kullanılmaktadır. Çatı kaplaması olarak trapez saclar kullanılmaktadır. Tavanda alçıpan tavan arasında ise camyünü/mineral yün yalıtımı kullanılmaktadır.

Prefabrike binalar birçok konuda şantiye ve konut ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözüm sunmaktadır. Prefabrike binalar kullanılarak prefabrike konutlar, prefabrike evler, prefabrik villalar, prefabrike ofis yapıları, prefabrike yatakhane yapıları, prefabrike yemekhane yapıları ve daha birçok farklı türde ihtiyaçlara karşı çözüm sunmaktadır.

Beyaz Prefabrik 1997 yılından günümüze sektöründe faaliyet göstermekte olup, prefabrike binaların üretimi ve montajı konusunda sektörün öncüleri arasında yer almaktadır. Bir çok ülkeye hali hazırda ihracat yapmakta olan Beyaz Prefabrik kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.

Beyaz Prefabrik Farkıyla

Size Özel Fiyat Teklifleri

Ürünlerimizle ilgili özel bir teklif mi istiyorsunuz? Hemen teklif alın ve ihtiyacınıza en uygun fiyatları keşfedin. Size özel tekliflerimizle sizi bekliyoruz.

Prefabrik Eğitim Binaları

Prefabrik Ofis Binaları (9)

Prefabrik Sağlık Binaları

Prefabrik Sosyal Tesis Binaları

Prefabrik WC-Duş Binaları

Prefabrik Yatakhane Binaları (13)

Prefabrik Yemekhane Binaları (8)

Referanslar

Prefabrik Yapı Projeleri