Prefabrik yatakhane binaları, özellikle orta ve uzun vadeli şantiye ihtiyaçlarını karşılama konusunda büyük fayda sağlamaktadır. Kaliteli olması, hızlı kurulumu ve yer değiştirebilir olmasının yanı sıra ekonomik çözüm sağlayan prefabrike yatakhane binaları, ihtiyaca uygun çözümleri en ergonomik şekilde sağlamaktadır.

Panel sistemden oluşan prefabrik yatakhane binaları, hızlıca kurulabilmektedir. Yaşam için kurulacağı bölgenin iklim şartlarına uygun olarak yalıtım malzemesi kullanılan prefabrik şantiye yatakhane binaları sağladığı rahatlık ile içinde yaşayanlara kendi evlerinde konforu beraberinde getirmektedir.

Prerabrik şantiye yatakhane binalarının duvarları pres panel olarak adlandırılan iki yüzeyi fibercement (A1 sınıfı) levha ile kaplanmaktadır. Arasında yüksek dansitede EPS yalıtım malzemesi kullanılmaktadır. Prefabrik şantiye binaları, hızlıca üretilip, şantiye de hızlıca kurulabildiği gibi, yine hızlıca dökülerek farklı bir şantiyede tekrar kurulabilmektedir.

Beyaz Prefabrik Farkıyla

Size Özel Fiyat Teklifleri

Ürünlerimizle ilgili özel bir teklif mi istiyorsunuz? Hemen teklif alın ve ihtiyacınıza en uygun fiyatları keşfedin. Size özel tekliflerimizle sizi bekliyoruz.

Gösterilen sonuç sayısı: 13

Referanslar

Prefabrik Yatakhane Binaları Projeleri