Son dönemde şehirlerin gürültüsünden, kalabalığından ve kirliliğinden dolayı insanlar arasında doğa ile iç içe yaşama ihtiyacı oluşmaya başlamıştır. Bu ihtiyaç beraberinde taşınabilir, küçük ama kullanışlı ve göze hoş gelen dekoratif yapıların üretilmesini beraberinde getirmiştir.

Beyaz Prefabrik, bu ihtiyaca en güzel şekilde karşılık verebilmek için hem ekonomik hem de ihtiyaca uygun kullanışlı modüler yapılar üretimine başlamıştır. Tiny House olarak adlandırılan bu yapıların altında kendinden çelik şaseleri olduğundan, dorseli y ada dorsesiz olarak bir yerden başka bir yere taşınması çok kolay olan Tiny House modelleri tasarlamış ve üretimine başlamıştır.

Herşeyden önce insan sağlığına zararı olmayan bu Tiny House modelleri, gerekli deprem, rüzgar yükü ve su, ısı ve ses izolasyonlarına sahip olarak üretilmektedir.

Ana isleket yapısı galvaniz çelikten olan Tiny House’ların dış kaplamasında A1 sınıfı yanmaz/sudan etkilenmez uzun ömürlü dekoratif fibercement levhalar kullanılmaktadır. Arasında taşyünü izolasyon ile ısı ve ses izolasyonu sağlanırken yanmazlık özelliği korunmaya devam ettirilmiştir. İç cephesinde ise yine yangına dayanımlı alçıpan kullanımı ile sistem yanmaz bir modüle dönüştürülmüştür.
Modern tarzda üretilen Tiny House’lar küçük olmasına rağmen çok kullanışlı konfor alanları sağlamaktadır.

İçerisinde salonu, yatak odaları, banyosu ve tuvaleti bulunan Tiny House’lar çok konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır.

Tiny House’ların diğer bir avantajı da sağladıkları ekonomik faydadır. Tiny House’lar günümüzün yüksek bütçeli tatillerine alternatif olarak çok daha ekonomik bir şekilde tatil yapabilme imkanı sağlamaktadır.

Beyaz Prefabrik Farkıyla

Size Özel Fiyat Teklifleri

Ürünlerimizle ilgili özel bir teklif mi istiyorsunuz? Hemen teklif alın ve ihtiyacınıza en uygun fiyatları keşfedin. Size özel tekliflerimizle sizi bekliyoruz.

Gösterilen sonuç sayısı: 3